Hakkımızda

Avşa Adası Akvaryum Havuz
Avşa Adası Butik Akvaryum Konukevi Çamlı Bahçe
Avşa Adası Butik Akvaryum Konukevi Bar
Avşa Adası Butik Akvaryum Konukevi

KULAN Ailesi'de 1970 li yıllarda tanıştıkları Avşa Adası'nda etkilendikleri adanın kumsalları, denizi ve o yıllardaki dinginliği neticesinde, Avşa Adası'nın incisi olan AKVARYUM koyunda 1989 yılında yazlık bir konut yaptırmışlardır.
Akvaryum Koyu, Avşa Adası'nın Kuzey Batısında Yeşil ile Mavinin buluştuğu bir nokta da Ekinlik Adası ile karşı karşıya harika kumsalı ve muhteşem gün batımı ile Avşa Adası'nın en özel noktalarından biridir.
Avşa Adası Akvaryum koyunda 1989 yılında DENİZE SIFIR noktasında yaptırılan bina 2002 yılına kadar konut olarak kullanılmış KULAN Ailesinin emekli yaşına gelmiş olması, Avşa Adası'nın yaz tatilinin karakterinde olan Eğlence yönündeki alternatif ihtiyacını görmesi nedeni ile evlerinin bahçesini CAFE - BAR olarak dizayn etmelerine sebeb olmuşur.
2002 Yılında Akvaryum Cafe Bar olarak Avşa Adası'nda hizmete başlayan tesise 2003 yılında Seçkin bir Restaurant'ın eklenmesi ile Avşa Adası'na farklı bir konseptte Restaurant ve Bar kazandırılmıştır.
2008 Yılına kadar CAFE - BAR ve RESTAURANT olarak hizmet veren KULAN Ailesi'nin misafirlerinin yoğun istekleri doğrultusunda evlerini restore ederek sadece 6 Odalı ve Odalarında medeni bir insanın her türlü ihtiyacı bulunan ve Bahçesinde Avşa Adası'nın İlk Yüzme Havuzu bulunan Konuk Evini hizmete sokmuş ve evlerinde misafirlerini ağırlamaya başlamışlardır.
İlk yıllarda tamamen profesyonel elemanlarla hizmet üreten tesiste yüzde yüz müşteri memnuniyetinin ev sahiplerinin, misafirlerine birebir hizmet üretmesi gerçeğini gören KULAN Ailesi, Avşa Adası'nda yine bir yeniliği gerçekleştirerek Ailenin hanımının mutfakta kendi elleri ile yemekleri hazırlarken Serdar KULAN'da o güzel yemeklerin servisini yaparak misafirlerini ağırlamaktadır.
KULAN Ailesi Avşa Adasında misafirlerine farklılıklarını yaşatabilmek için Sabah Kahvaltıları ve Akşam Üstü Dinlenceleri için ÇAMLI BAHÇE'de
Alternatif serinleme için Avşa Adası'nın İlk ve Tek Denize Sıfır noktasında yapılan YÜZME HAVUZ'unda
Akşam üstleri misafirlerin kitaplarını okurken veya aperatiflerini alırken Discotekten seçilmiş Müzikler eşliğinde rahat edebilecekleri CAFE'de
Akşamları Nilgün Hanım'ın ellerinden çıkan lezzetli yemekleri MÜZİK eşliğinde yenebilmesi için RESTAURANT'ta ve Pop'tan Caz'a, Nihavent'ten Segah'a Müzik dinlenebilecek BAR'da

Siz SEÇKİN Misafirlerini Beklemektedirler.

Avşa Adası'na tatil için gelen adamızın diğer tesislerinde konaklayan misafirlerinde günü birlik ziyaretleri için "AKVARYUM BEACH CLUB" hizmet vermek için hazır beklemektedir.

Yüzme havuzlu, sahile sıfır hizmet veren otelimiz, yemyeşil bir bahçe içinde, 7 odası ve 16 yatak hizmet veren aile dostu bir oteldir. Odaların bir kısmı havuz ve deniz manzaralıdır.

avşa adası butik akvaryum konukevi gün batimi
avşa adası butik akvaryum konukevi denizden inciler
avsa-adasi-butik-akvaryum-konukevi-2